Navigasyona uydu ters şeride girdi Beşiktaş’ta dehşet saçtı

Beşiktaş Millet’ta ters yöne giren otomobil, ticari taksiyle kafa kafaya çarpıştı. 3 aracın karıştığı kazada ortalık cenk alanına dönerken 7 şahıs yaralandı.

Abone ol

Vaka, saat 23.00 sıralarında Beşiktaş Millet Mahallesi Akmerkez Yolu üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye gore, Akmerkez’den Levazım istikametine doğru ters yöne giren 34 J 838 plakalı otomobil, 34 TFJ 95 plaklı ticari taksiyle kafa kafaya girdi.

Kafa kafaya çarpışan iki araca, arkadan gelen 34 ELJ 838 plakalı aracın çarpmasıyla zincirleme kaza meydana geldi. İhbar üstüne vaka yerine oldukca sayıda polis, itfaiye ve sıhhat ekipleri sevk edildi.

Ortalık cenk alanına döndü
Üç aracın karıştığı kazada ortalık adeta cenk alanına döndü. Sıhhat ekipleri yaralılara vasıta içinde ve yerde müdahale etti. Kazada üç araçta bulunan aralarında evlatların da bulunmuş olduğu 7 şahıs yaralandı.
Vatandaşların yardımıyla ambulanslara bindirilen yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Kazayı gören Ümit Mert, “Yukardan tersten bu vasıta geliyordu. Taksi de önden geliyordu. Direkt taksiyle çarpıştılar. Kafa afaya girdiler. Ondan sonrasında arkadan gelen vasıta da bunlara çarptı. Yaralılar içinde iki tane hanımefendi vardı, bir tane çocuk vardı. Vasıta kullanıcısı esasen navigasyon beni ters yola soktu, dedi. Oradan buraya gelmek olanaksız esasen dedim. Iyi mi becerdin diye sormuş oldum. Şoförün durumu birazcık daha iyiydi fakat tarafındaki bayanın durumu iyi değildi. Bir hanımefendi ve bir çocuk daha arkada oturuyordu, onlara gore birazcık daha iyiydi” diye konuştu.
Polis ekipleri kazanın nedenine ilişkin emek verme başlattı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.