Kırklareli haberi: Kırklareli’nden kısa kısa

Kırklareli Valisi Birol Ekici’ye ziyaretler sürüyor.

Vali Ekici, makamında, Müzisyenler Derneği Başkanı Gökhan Dönmezer, Kayalı Köyü Muhtarı Cengiz Yürekli, Kayalı Köyü Tarımsal Kalkınma Birleşke Başkanı Ercan Kamış ile Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mahide Acar’ı kabul etti.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekici, konukları ile bir süre söyleşi etti.

Vali Ekici’den ziyaretler

Kırklareli Valisi Birol Ekici, oda ve meslek kuruluşlarını ziyaret etti.

Ekici, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Fuat Şeker, Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan, Özgür Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol ve Kırklareli Tecim Borsası Başkanı Turhan Altıntel’i ziyaret ederek emek harcamaları hakkında data aldı.

Kentin daha çok gelişmesi için çalışmalara hız vereceklerini ifade eden Ekici, başarıya ulaşmış emekler yürüten oda ve meslek kuruluşlarına teşekkür etti.

Bulgaristan iş insanlarından KTSO’ya ziyaret

Bulgaristan’da etkinlik gösteren şirket sahipleri Kırklareli Tecim ve Endüstri Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti.

Ilık, ziyarette şirket sahiplerine Türkiye’de devam eden yatırımlar hakkında data verdi.

Tüm yatırımcıları Kırklareli Organize Endüstri Bölgesi’ne çağrı eden Ilık, organize endüstri bölgesinin İstanbul’a ve Avrupa’ya yakınlığı sebebiyle yatırımcılara büyük avantajlar sağladığını kaydetti.

İmam Hatip Liseleri Birol Ekici Kırklareli Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.