İzmir haberleri! AK Parti’li Necip Nasır, Ödemiş’te vatandaşlarla bir araya geldi

Ak Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir’in Ödemiş ilçesinde TOKİ projesi ile ev sahibi olacak hak sahipleriyle toplantı yapmış oldu.

Ak Parti İl Başkanlığından meydana getirilen açıklamaya bakılırsa Nasır, AK Parti hükümetlerinin İzmir’i yatırımlarla hak etmiş olduğu yere taşımak için yoğun bir çaba harcadığını aktardı.

TOKİ konut projesinin yapımı işinin yüzde 87 seviyesine geldiğini aktaran Nasır, CHP’li mahalli yönetimi eleştirerek, “Yurttaşlarımızın konut ihtiyacını karşılayacak projeye dahi dava açarak yapımını durdurmaya çalışıyorsunuz. Şehrimize yapılacak tüm yatırım ve hizmetleri engelleme çabanıza karşın, hemşerilerimizi hak ettikleri hizmetle buluşturacağız.” dedi.

İzmir’i temsil etmenin mesuliyet gerektirdiğini belirten Nasır, şunları kaydetti:

“Toplumsal medyadaki muhalif hesaplar üstünden ve astronomik reklam harcamalarıyla İzmirlileri yanıltmayın. Size verilen görevi hakkıyla yerine getirin. Milletin parasını reklamla çarçur etmeyin, yatırımlara harcayın. İzmirliler gerçek yüzünüzü görmüş oldu ve size sandıkta ihtiyaç duyulan cevabı verecektir. İşte o süre adına şiirler yazılan bu benzeri olmayan şehri, yoksun bıraktığınız, engellediğiniz yatırımla tek tek buluşturacağız.”

Necip Nasır AK Parti Ödemiş İzmir Siyaset Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.