Gözüne cisim firar etti 3 gün hastane hastane dolaştı cismi bakın kim çıkardı?

BURSA’nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, hastanede bulamadığı şifayı tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

Abone ol

İznik’te sahil yolunda kafe işleten Hüseyin Şener, gözüne bir cisim girmesi sonucu tam 3 gün hastaneleri dolaştı. Hastanelerde ihtiyaç duyulan tedavinin yapılmasına karşın herhangi cisme rastlanmadı. Gözündeki ağrı devam eden delikanlı, durumu yakın arkadaşına söyledi.

Yakın arkadaşı Hüseyin Şener’i Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunan endüstri sitesine götürdü. Tabip koltuğu yerine kendisini tornacıda kabul eden Şener, olanların bir latife bulunduğunu zannetti. Kısa süre içinde tornacı en önce genç insanın gözüne sıvı damlatarak, büyüteç ile gözün içine giren küçük dikeni çıkardı.

Şaşkınlığını gizleyemeyen Hüseyin Şener, “Üç gün hastane hastane gezdim, gözümde bir şey olmadığını söylediler. Doğal uykusuz kaldım. Bir arkadaşıma durumu anlattım ve beni Bursa Yenişehir ilçesinde bir tornacıya götürdü. Burada gözüme bir sıvı damlatıp, cismi çıkardılar. Halen şoktayım. Sağlığıma kavuştum. Tornacı arkadaşa teşekkür ederim” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.