Fenerbahçe, Lucescu’nun niçin basın toplantısına çıkmadığını deklare etti! Sebebi Putin tezahüratı değilmiş

Fenerbahçe‘nin 2-1 yenik olduğu Dinamo Kiev maçına tribünlerde meydana getirilen Vladimir Putin tezahüratı damga vurmuştu. Ukrayna temsilcisinin teknik direktörü maç sonu basın toplantısına katılmazken, bunun sebebinin Putin tezahüratı olduğu söylenmişti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyesi Can Gebetaş bu mevzuya açıklık getirdi.

“LUCESCU UÇAĞI KAÇIRACAKLARI İÇİN BASIN TOPLANTISINA ÇIKMADI”

Ali Koç yapmış olduğu açıklamada, “Lucescu’nun tezahüratı protesto etmek için basın toplantısına katılmadığı haberleri gerçek değil.” derken yaşananların iç yüzünü özetleyen Can Gebetaş, “Bizim basın toplantısı 15 dakika uzadı ve Lucescu, uçağı kaçıracakları için bekleyemeyeceğini belirtti. Bu yüzden basın toplantısına çıkmadı.” ifadelerini kullandı.

“BELKİ TEKRAR BİR UKRAYNA TAKIMIYLA OYNAYABİLİRİZ”

Ali Koç ek olarak Ukrayna cephesini kınarken, “Dış İşleri Basın Sözcüsü ve Büyükelçi’yi kınıyorum. Avrupa medyası dolmuşa gelmiş. Siz biliyor musunuz Ukrayna’da maçlarda ne acayip tezahüratlar, ne acayip simgeler ve ne acayip paçavra pankartlar açıldığını biliyor musunuz? Geçmiş maçlardan bahsediyorum. Oradaki ırkçılık, oluşturulan pankartlar, burada olanla karşılaştırma bile edilemez. Turu geçelim, bir ihtimal yine bir Ukrayna takımıyla oynayabiliriz.” dedi.

Mircea Lucescu Dinamo Kiev Fenerbahçe Ukrayna Rusya Spor Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.