Demet Akalın’dan tepki çeken hareket! Garsonun kafasından aşağı şampanya döktü

Müzisyen Demet Akalın, sahne almış olduğu mekanda gönderilen şampanyayı beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. Sonrasında “Resmen elma suyu vermişsin bana” sözleriyle sitemde bulunmuş oldu. Akalın’ın bu hareketi toplumsal medyanın tepkisini çekti.

Abone ol

Paylaşımları ve yapmış olduğu açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen meşhur müzisyen Demet Akalın, sahne almış olduğu bir mekanda yapmış olduğu hareketle toplumsal medyada vaka yarattı.

Kadehi garsonun başından aşağı boşalttı
Şarkısını söylediği sırada kendisine gönderilen şampanyayı içen Akalın, beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü.

“Resmen elma suyu vermişsin”
Yapmış olduğu hareketten sonrasında garsona “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek bir de sitemde bulunmuş oldu. Akalın’ın davranışı toplumsal medya kullananların tepkisini çekti.

Twitter’da gündem oldu
Twitter’da popçuyla ilgili #yazıklarolsunDemetAkalın hashtagi açıldı. Toplumsal medya kullanıcıları tarafınca “Bu kadar görgüsüz olamayız”, “Bu şekilde bir varoşluk olması imkansız”, “Avam hanım”, “Sen kimsin bu şekilde bir hareket yapabiliyorsun” şeklinde yorumlar yapılmış oldu.

İşte toplumsal medyada Demet Akalın’a gelen bazı tepkiler…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.