Cristiano Ronaldo’dan Galatasaray’ın teklifine vaka yanıt

Galatasaray, Manchester United’dan ayrılması beklenen Cristiano Ronaldo ile temasa geçti. Dünya yıldızından gelen yanıt toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı.

Abone ol

Süper Lig’de yeni sürem öncesi aktarma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Galatasaray’da flaş bir gelişme yaşandı. Orta saha hattını Sergio Oliveira, Fredik Midtsjö ve Sergio Oliveira şeklinde isimlerle güçlendiren Galatasaray’da gözler saldırı hattına çevrildi.

Galatasaray, Ronaldo’ya şartlarını sordu
Bilhassa son 24 saatte Galatasaray’ın, kulüp arayan Cristiano Ronaldo’yu istediği iddiaları toplumsal medyada yayıldı. Özgürlük’in haberine gore; sarı-kırmızılı yönetim, son olarak Manchester United ile yollarını ayırmayı planlayan Cristiano Ronaldo ile temasa geçti. Galatasaray idarecileri görüşme sağlamış olduğu Portekizli yıldıza şartlarını sordu.

“Galatasaray büyük bir kulüp fakat…”
Cristiano Ronaldo ise Galatasaray’a teşekkür ederek, “Galatasaray büyük bir kulüp fakat Şampiyonlar Ligi’nde olmayan bir takıma gitmem.” diyerek cevap verdi.

Portekizli yıldızın gün içinde sarı kırmızılı bir taraftarın toplumsal medyadan yapmış olduğu paylaşımı beğenmesi dikkat çekmişti. 37 yaşındaki süper yıldız, Galatasaraylı bir taraftarın “Come to Galatasaray” yorumunu toplumsal medya hesabından beğenmişti. Portekizli yıldızın bu hareketi toplumsal medyada büyük beğeni alırken binlerce sarı kırmızılı yandaş tarafınca paylaşılmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.