AK Parti’den flaş KPSS açıklaması: Tüm süreçler…

Sual skandalı sonrası KPSS iptal edildi milyonları ilgilendiren sonucu ÖSYM duyurdu. AK Parti’den de mevzuya ilişkin bir izahat geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, tüm süreçlerin olması gerektiği şeklinde işleyeceğini belirtti.

Abone ol

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, partisinin Balıkesir İl Başkanlığını ziyaretinde gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’nin endüstri alanında birçok büyük atılımlar yaptığını söylemiş oldu. 

Muhalefetin, Türkiye’de meydana getirilen çalışmaların birçoğunu negatif şekilde eleştirdiğini ifade eden İleri, şunları kaydetti:

“Türkiye hakikaten fazlaca güzel haberlerle de gündeme geliyor. Tahıl koridoru bunların güzel bir örneğidir. Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde dış politikada da fazlaca ciddi başarılara imza atan bir ülke haline geldik. Kilit bir ülkeyiz. Küresel erkek oyuncu olma yolunda hızla ilerliyoruz. 

Gene son bir güncel gelişme KPSS mevzusu malum gündemde. O mevzuyu takip ediyorsunuz. Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde devlet mekanizması gençlerimizin yanındadır ve tüm süreçler olması gerektiği şekilde işletilmektedir.

İleri, Türkiye’nin fazlaca ciddi potansiyele haiz bulunduğunu ve mühim başarılara imza atacağını söylemiş oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.