1 Ağustos 2022 On Numara çekiliş neticeleri açıklandı mı? On Numara neticeleri saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler?

On Numara neticeleri açıklandı mı, sorusunun yanıtı merak ediliyor. On Numara için araştırmalar devam ediyor. 1 Ağustos 2022 Pazartesi On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşmekte. 1 Ağustos 2022 Pazartesi On Numara neticeleri canlı seyretme ve takip sayfası! On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On Numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte, kazanan numaralar…

1 AĞUSTOS 2022 ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

1 Ağustos 2022 On Numara neticeleri hafta içi pazartesi ve cuma günleri saat 20:00’de açıklanmaktadır. 1 Ağustos 2022 Pazartesi tarihindeki çekiliş hemen hemen tamamlanmadı. Çekiliş sonuçlarına haberimizde yer vereceğiz.

Son olarak çekiliş neticeleri aşağıdaki gibidir:

On Numara

On Numara

29.07.2022 / 60. Hafta

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen On Numara’nın kuralları ise aşağıdaki şeklinde;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir yada birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon tutarı 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun terminali üstünden kendiniz seçebileceğiniz şeklinde, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu bilhassa, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile talihli kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen yada hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar içinde eşit bölüşülür.

Gündem Iktisat Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.